bramki dla Unii: Kudera x3; Mrozik; Domagała

Piorunująca pierwsza połowa, w drugiej nieco brakło sił.
Tak w jednym zdaniu, można by podsumować dzisiejszy mecz.

Ale działo się dużo i zasługuje to na bardziej szczegółowy opis.

Połowa pierwsza:
W mecz weszliśmy bardzo dobrze. Chłopcy sami się motywowali, a na efekty wielkiej ochoty do gry nie kazali nam długo czekać. Już kilka minut po rozpoczęciu pierwszą bramkę strzela Kamil Kudera. Graliśmy szybko i agresywnie. Wyprzedzaliśmy (w końcu! ) przeciwników przy dojściu do piłki. Po stracie - szybki odbiór. A przynajmniej chęć. Gra drużynowa (brawo!) pozwoliła na strzelenie czterech bramek w ciągu 7 minut! Na 2 - 0 indywidualnie strzela Szymon Mrozik, potem przy asyście Domy - Kamil 3 - 0. Chwilę później po zagraniu Mrozika, Kamil Kudera kompletuje hat-tricka, 4 - 0. Piątą bramkę zdobywa Mati Domagała z podania Pepka. W tej połowie dzieliliśmy i rządziliśmy. ;)

Połowa druga:
W przerwie trochę "ostygliśmy". Dodatkowo "posypał" się Oskar, którego rozbolała głowa, eliminując go z dalszej gry. Graliśmy z jednym zmiennikiem. Mimo to, w 33' bliski podwyższenia rezultatu był Doma, a po jego akcji po rzucie rożnym minimalnie przestrzelił Pepek. Potem do głosu doszli goście, którzy strzelili nam dwa gole. Pierwszy to brak konsekwencji, drugi błąd w kryciu. Mecz się wyrównał i okazji było jeszcze kilka z obu stron. Wynik już nie uległ zmianie. Słabsza druga połowa, była następstwem braku sił włożonych w pierwszą. O to jednak nie można mieć pretensji. Trudno też o ciągłą koncentrację, wiedząc, że wygrywasz pięcioma bramkami. Jednak chciałbym uczulić na tą sytuację i wyciągnięcie wniosków. Pamiętajmy! Wciąż się uczymy! Z każdego meczu, wygranego czy przegranego, czerpmy naukę. Ciągle dążymy do perfekcji...

Podsumowując:
Działało właściwie wszystko. Defensywa - obiór piłki i rozpoczęcie akcji. Ofensywa - ciągle "pod grą" i skutecznie. Każdy zasługuje na pochwały, nie tyle za wynik, co za maksymalne zaangażowanie. Korzystny końcowy rezultat był tego następstwem. Brawo!